Imprezy integracyjne na trampolinach – nowy wymiar spotkań firmowych

Chcesz zadbać o dobrą integrację pracowników w swoim zespole? Szukasz ciekawego pomysłu na imprezę firmową? Wybierz park trampolin!

Parki trampolin to dzisiaj jeden z popularnych sposobów na spędzenie czasu w aktywny sposób. Oferują dostęp do profesjonalnych trampolin oraz do różnorodnych atrakcji, które gwarantują mnóstwo dobrej zabawy nie tylko dla dzieci i nastolatków, ale również dla dorosłych. W parkach trampolin coraz częściej organizowane są też imprezy integracyjne dla firm, które wprowadzają integrację na zupełnie nowy poziom.

Impreza integracyjna w parku trampolin – kiedy warto?

Firmy mają obecnie do dyspozycji szeroką gamę pomysłów na imprezy integracyjne dla pracowników. Wśród nich prym wiodą te, które angażują i zapewniają dobrą zabawę. Jednym z ostatnich eventowych hitów wśród firm są imprezy na trampolinach, które prowadzone są w parkach trampolin.

Imprezy na trampolinach to doskonały wybór dla tych firm, których pracownicy są gotowi na wyzwania. Parki trampolin oferują nie tylko dostęp do trampolin, na których można skakać i wykonywać ewolucje w powietrzu, ale również do dodatkowych atrakcji, na przykład jak tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, tory ninja, poduszki powietrzne, twistery. Dostęp do takiego zaplecza dają między innymi imprezy interracyjne w auro.fun w Warszawie.

Aktywność fizyczna oraz elementy rywalizacji i współpracy powodują, że imprezy integracyjne dla firm na trampolinach mogą zapewnić jeszcze lepsze efekty integracji dla pracowników.

Jak przebiegają imprezy firmowe na trampolinach?

Parki trampolin organizujące imprezy integracyjne w Warszawie oraz w innych miastach w Polsce mogą zaoferować swoim klientom dostęp do specjalnych scenariusz, według których odbywają się spotkania.

Gdy chodzi o tego rodzaju imprezy firmowe Warszawa jest miastem, gdzie można skorzystać z nich między innymi w parku airo.fun. Jest to jeden z największych tego typu obiektów w stolicy, ponieważ można urządzić tam imprezy integracyjne nawet na 200 osób.

Park airo.fun oferuje uczestnikom imprezy dostęp do prywatnej sali, gdzie mogą oni pozostawić swoje prywatne przedmioty, skorzystać z cateringu oraz wypoczywać. Sale oferowane przez park świetnie sprawdzają się też na spotkania połączone ze szkoleniami, spotkaniami świątecznymi oraz innymi eventami firmowymi.

Scenariusze podczas imprezy na trampolinach prowadzone są najczęściej w oparciu o podział pracowników na dwie lub większą liczbę grup. Pracownicy mogą wtedy współpracować i rywalizować ze sobą, by lepiej zintegrować się ze sobą. Można wtedy łatwo wyłonić lidera i wspierać komunikację pomiędzy pracownikami, co będzie przenosiło się również na ich efektywną współpracę w pracy.

Ponadto imprezy integracyjne dla firm odbywające się na trampolinach mogą być także dostosowane indywidualnie do potrzeb zleceniodawcy, na przykład pod kątem uzupełnienia ich o dodatkowe elementy integrujące.

Imprezy na trampolinach także dla pracowników i ich rodzin

Parki trampolin kapitalnie nadają się nie tylko do organizacji imprez firmowych. Również mogą być one świetnym wyborem dla tych firm, które chcą zorganizować niezapominane spotkanie dla pracowników oraz dla ich rodzin.

Gdy chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa również oferuje dostęp do nich w wielu parkach trampolin, między innymi we wspominanym parku airo.fun, gdzie na młodszych i starszych czekają różnorodne atrakcje.

Impreza odbywająca się w parku trampolin może wtedy doskonale zastąpić piknik firmowy, na przykład podczas chłodniejszych pór roku.

Jak zorganizować imprezę na trampolinach?

Organizacja niezapomnianej imprezy firmowej na trampolinach to obecnie żaden problem.

Osobom planującym takie imprezy integracyjne Warszawa zapewnia łatwy i szybki dostęp do nowoczesnych parków, gdzie można skorzystać z kompleksowej obsługi. Wystarczy tylko skontaktować się z parkiem trampolin, aby uzgodnić szczegóły dotyczące organizacji wydarzenia, między innymi jego termin, liczbę uczestników czy scenariusz.

Warto rezerwować imprezy wcześniej, ponieważ ze względu na duże zainteresowanie taką rozrywką wiele parków ma wolne terminy dopiero za kilka miesięcy.